| Nick9401 a întrebat:

Ce spuneti despre terapie prin hipnoza? ajuta? am disfunctii vegetative si imi doresc sa scap printr-o terapie de hipnoza, vreau s astiu te ajuta scapi d eunele ginduri? sau daca stiti pe cineva care a trecut prin asta, v-a rog mai multe detalii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Hipnoza nu va face decat sa complice lucrurile. Acele ganduri trebuie intelese si rezolvate cauzele din spate.

Hipnoza le poate ascunde o vreme, dar acele ganduri se vor manifesta mult mai ciudat in viitor.