| ghorghe123 a întrebat:

Ce sunt steroizi? Ce efecte au? Ce efecte secundare au? Va rog daca puteti sa imi explicate in termini normalilaughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii la linkul :
http://www.sfatulmedicului.ro/Steroizii-anabolizanti

Toate cele bune.

| MisFit20 a răspuns:

Steroizi te ajuta sa cresti masa musculara ca prim efect. Efecte secundare: Barbati: impotenta
Femei: (ireversibil): masculinizare.

Nu lua delea, mai bine fa sport...chestiile alea or sa iti ofileasca jucaria.laughing) Keep Safe.