| Renatho a întrebat:

Am 2 ani de sala si a.si vrea sa incerc un ciclu de steroizi, chiar daca am ceva teama.imi puteti recomanda unul fara efecte secundare, si sa imi ramana ceva masa dupa incheierea lui?

Răspuns Câştigător
| AntrenorFitness a răspuns:

Nu exista sa administrezi stero fara efecte secundare. Unele le resimti acum, in functie de cum reactioneaza organismul, altele mai tarziu...

6 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Nu exista steroizi fara efecte secundare.
Daca ai o alimentatie buna si te antrenezi in continuare masa va ramane.
Dupa 2 ani nu ai de ce sa iei steroizi,steroizii se consuma, mai pe romaneste, atunci cand muschii tai au ajuns la limita, si nu mai cresc in mod natural, asta undeva la 7-8 ani de sala.

| Renatho explică (pentru SiLaS):

Multumesc pentru sfaturi!

| Diavolcata a răspuns:

Nu, nici unu-l nu este bun, eu nu te sfatuiesc, pentru ce? Ca sa fii putin umflat si dupa sa ti se lungeasca pielea? Cel mai bine e sa nu iei, sa ai tu muschii tai, dupa o sa rada toti de tine "Ala ia steroizi". Succes si bafta la sala!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Diavolcata):

De la steroizi nu se lungeste pielea, efectele negative sunt cu totul ALTELE.

| NameoftheCentury a răspuns (pentru Diavolcata):

Cine naiba rade de tine daca iei steroizi?

| Vladut650 a răspuns:

Pentru ce concurs de culturism vrei sa iei steroizi? Sau vrei sa iei ca toti cocalarii, sa te dai mare pe strada?