| BoroNaSuPo a întrebat:

Ce supliment alimentar ar trebui sa folosesc pentru a slabi mai repede?
mersi:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dina_6676 a răspuns:

Deci eu cred ca ar trebui sa faci miscare.Sa faci exercitii fizice, dar in nici nun caz sa nu pleci la sala pentru a slabi.Caci daca pleci faci mai multi muschi, acestia te fac mai grasutza. Miscare exercitii fizice doar in asa fel poti sa slabesti

3 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Daca si lucrezi la ceva (bicicleta medicinala etc.) incearca niste aminoacizi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un supliment care se numeste exercitiu fizic.

| daniela77 a răspuns:

Impreuna cu exercitii fizice simple (inot sau mers pe jos rapid) iti recomand doua produse naturale, revolutionare pe piata fitness di wellness din intreaga lume: o bautura naturala puternic detoxifianta, nutritiva si pastile naturale de slabit ce regleaza nivelul de leptina din organsim.(vezi http://mandurabusinessromania.webgarde.ro). E bine sa tii si o dieta bazata pe multe fructe si legume proaspete. Mult succes!