| ionutzzzu a întrebat:

Ce suplimente nutritive pentru cresterea masei musculare imi recomandati si mie (capsule)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ady00pk a răspuns:

@PetroBlack vai de capu' tau habar nu ai ce sunt ambele dar ai raspuns la intrebare in speranta ca o sa iei si tu o fundita. A cerut "suplimente nutritive" nu "steroizi". Steroizi sunt hormoni masculini sintetizati. Ionut iti recomand:

SUPLIMENTE :
• capsule termogenice (ridica temperatura corpului, accelereaza metabolismul), 1-2 capsule inainte de antrenament, 1-2 capsule inainte de culcare
• fat burner (se administreaza la fel ce si capsulele termogenice), batoanele si pudrele de slabit(impiedica sa se depuna garsime, ele pot inlocui cu succes o masa in timpul zilei.
• L carnitina (foloseste grasimea corporala pentru energie in timpul antrenamentelor)-1g cu 30 min inainte de antrenament
Mai poti lua creatina separat sau "Total mass 4200" care contine si creatina.
Baftahappy vad ca nu te-ai invatat minte si tot pe TPU pui intrebarile despre culturism...PetroBlack e un exemplu de ce nu ar trebui sa pui intrebari de genul asta pe TPUhappy

3 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Un concentrat proteic natural care te ajuta sa pui masa musculara daca faci si sport. http://aloeveraforever.ro/......chocolate.

| shadovv a răspuns:

Nu exista asa ceva! Vrei muschi? Trage de fiare, trage de fiara din tine si scoate o afara.

| PetroBlack a răspuns:

Adica steroizi sau cum? daca da nu iti recomand trebuie sa ceri sfatul medicului, depinde de organismul tau.