| aigi1 a întrebat:

Ce tratament este necesar pentru hemoroizi? dau funda plzzz

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Unguentul hemorzon

| clauss a răspuns:

E un unguent, am uitat cum se numeste, il gasesti la farmacie si supozitoare, bea lichide multe, ciorbite si evita mancarea care incheaga, gen orez

| Bianca_5451 a răspuns:

Sunt servetele umede pentru hemoroizi.

| Ella_1816 a răspuns:

E un unguent, Proctogol se numeste. Il gasesti in farmacii