| Ivr a întrebat:

Ce trebuie ca să poți dona organe în Md?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Du-te la un spital și întreabă.

| Ivr explică:

Nici eu nu pot să-ți scriu lasămi vreun site să Vb

| Ivr explică:

Lasămi un site unde am putea Vb în privat că aici nu pot scrii

| Ivr explică:

Scrie-mi vreun site să putem vb

| Ivr explică (pentru Ivr):

Nu pot să-ți scriu în privat lasămi vreun site dacă vrei să vb