| VladdNaruto a întrebat:

Ce trebuie sa cumpar pentru o tigare electronica LUNAR/SAPTAMANAL? E-Lichid, Clearomizor si altceva? Din cate am inteles mai sunt si pastile?! atomizor?!?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Constantin_Angela_1957 a răspuns:

Salve,eu nu-ti voi raspunde ce trebuie sa cumperi iti spun o intamplare, cea a fratelui meu.Anul trecut dupa botezul fiului sau pe care l-a asteptat 19 ani de zile a hotarat sa nu mai faca fum in casa sau mai bine spus in jurul acestui copil asa ca a achizitionat aceasta tigara electronica, care i-a fost recomandata cu mare tam tam, a cumparat si rezerve ca sa fie sigur ca acea bunatate de solutie nu-i va lipsi si iata totul facut si platit a inceput sa fumeze cica deloc nocivcrying(( dupa 1 saptamana fratiorul meu avea niste buze mai rau decat alea injectate cu silicon iar limba in gura plina de basici... nu mai continuu de scris altceva ca te rog mult cel mai bine achizitioneaza-ti o doza mare de sanatate renuntand la idee si la tigarile clasice, in speranta ca nu te-am suparat iti teimit un pupic de nefumatoare

| VladdNaruto explică (pentru Constantin_Angela_1957):

Nu pun gura pe asa ceva. Doar eram curios.winking

1 răspuns: