| BetaAlfaGamaDelta a întrebat:

Ce va place e inotul sau boxul. dau funda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 13DoXy13 a răspuns:

Inotol...boxul e pentru cei alesi...rolling on the floor
deci Inotul...

10 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,

Eu aleg înnotul pentru că deja îl practic.
Boxul mi se pare o prostie, ceva lipsit de frumusețea de al practica.
Acesta este doar pentru oamenii duri și care nu au ce face.
Înotul este un sport foarte frumos. Toată lumea ar trebui să știe să înoate.

| carminaburana43 a răspuns:

Innotul.

| 2ochicaprui a răspuns:

Inotul, clar, pentru ca te dezvolta armonios, e relaxant, sanatos, si unul din cele mai placute sentimente este ca tu controlezi apa si nu ea pe tinebig grin Asa ca, pot spune ca sunt o adepta a acestui sport :X

| Earthquake a răspuns:

Inotul. ai mai multe beneficii, precum sanataea si dezvoltarea armonioasa a corpului tau, cu acest sport, spre deosebire de box, unde incasezi lovituri in cap, fata, stomac. Si loviturile primite in acest sport, se vor arata pe la 40 de ani in sus, cand vei fi nevoit sa iti dai cu capu de peretihappy.

| Bibi16 a răspuns:

Inotu~!

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Inotul!
E si frumos si te si dezvolti inotand!

| HeaDShoT_3065 a răspuns:

Inotul da, boxul deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fata: nu-mi plac bataile. Nu stiu sa inot.,.,., Asa ca,.,., ador tenisul! laughing big grin (nu radeti,.,. am alergie la clor,.,. e destul de naspa.,., dar.,., uneori scap de fazele A.U! cu aruncatu-n piscina) Fundy-fu? laughing

| andreispeed250 a răspuns:

Inotu laughing