| BetaAlfaGamaDelta a întrebat:

Cui ii place inotul. funda pentru cel mai bun raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 13DoXy13 a răspuns:

Mie imi place!
poooooooooooop

9 răspunsuri:
| aladin03 a răspuns:

Multi spun ca inotul e cel mai sanatos sport! imi place da prefer fotbalul

| DianaDidi95 a răspuns:

Mie imi place, nu sunt excelenta la inot, dar stiu si mi-as dori sa invat mai bine, am fost toata vara la diferite bazine, si ma duceam chiar si toamna la un bazin care nu este in aer liber. Din pacate acum este in constructii, dar sper ca vor termina pana in varahappy
Astept cu nerabdare sa inot din nou. Tie it place sa inoti?

| BetaAlfaGamaDelta explică:

Scuzati categoria

| BetaAlfaGamaDelta explică:

Da imi place mersi

| MariusMarius96 a răspuns:

Da intr-adevar e un sport bun te ajuta sa te dezvolti si sa te inalti, am practicat cativa ani!

| Mirunaaaa a răspuns:

Mie.Cred ca e un mod bun de dezvoltare.^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bună categoria, e un sport foarte sănătos.
Îmi place fiindcă ador apa și să mă bălăcesc. Din câte știu face bine și spatelui, eu având probleme îmi este benefic.
Apoi, este echivalentul unei plimbări pentru muschi. Când te plimbi, te dor picioarele. Când înoți nici nu se simte.
Singurul lucru care nu-mi place este acela că mă simt mai somnoroasă după aceea, trebuie` să mă usuc și să fac baie.

| RaduManole a răspuns:

Hehe...pentru mine inotul nu e un sport...mai mult e un joc-nu am luat lectii de inot, dar inot foarte bine-cand inot parca sunt in alta lume-pur si simplu il iubesc

| andreispeed250 a răspuns:

Eu cred ca inotul e cel mai grozav