| anonim_4396 a întrebat:

Va place inotul? De ce da, de ce nu?

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Da. Innotul este cel mai bun sport. Singurul care te ajuta sa iti lucrezi toti muschii corpului in acelasi timp si in plus este distractiv.

4 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Da, înotul a fost un sport foarte special pentru mine, acum nu prea îl mai practic din păcate. Este bun pentru dezvoltarea plămânilor, pentru înălţat, slăbit ş.a.

| Graphee a răspuns:

- Da, înotul a fost un sport foarte special pentru mine, acum nu prea îl mai practic din păcate. Este bun pentru dezvoltarea plămânilor, pentru înălţat, slăbit ş.a.

Numai bine.

| elasexygagica a răspuns:

Ador sa fiu uda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Relaxeaza si iti antreneaza toate grupele de muschi, desi cu precadere umerii vor deveni mai lati. Avantaj noi, barbatii.