| 1290 a întrebat:

Ceau dati-mi niste ideei de sporturi nu de performanta am facut teni si inot! Altele plss nu box, rugby gen (violenta) PS : Sunt din Arad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Veme a răspuns:

Iti recomand sa faci ce fac si eu. Fuga. Alerg vreo 4-8km de 4 ori pe saptamana. Nu depinzi de nimeni.

| petrica1111 a răspuns:

Fotbal sau handbal
funditabatting eyelashes

| ingerdraq a răspuns:

Fotbal,handbal,volei,baschet,pin-pong, darts, table, sah

| razvangabriel96 a răspuns:

Bascket sau handbal, handbal am practica si eu, dar e mult de munca si multa febra musculara

| ingerasulcry a răspuns:

Frate tu chiar poti. tu o sa ajungi bine tu ai talent ma tu esti cum trebuie ma. atattttt