| 1290 a întrebat:

Ceau, am 13(baiat) ani fac in vara 14 ani! Cum as putea sa fac niste bani? Stiu sa lucrez cat de cat in photoshop daca stiti cv site-uri in legatura cu asta oricum dati-mi niste ideei plss! funda

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Pun pariu ca ce faci tu in P.S. pot face in paint laughing

| maria999 a răspuns:

Buna! Din pacate nu cred ca vei gasi un loc de munca la varsta ta. Daca vrei sa faci rost de niste bani ai putea sa iti ajuti vecini mai batrani la cumparaturi sau sa le plimbi caini.Cei care au copii mici poti sa ai rogi sa stai cu ei cand parinti respectiv bunicii lor nu sunt acasa. Poti sa ai intrebi daca au nevoie de ajutorul tau in schimbul unor bani! Succes!

| maria999 a răspuns (pentru maria999):

Daca tu consideri ca raspunsul meu la intrebarea ta este stupid pot considera si eu intrebarea c-am stupida! Nu crezi? Tu crezi ca te va angaja cineva intr-un photoshop la varsta asta? Fara suparare ai putea deja sa-ti iei gandul de la asta. Dupa ce vei vedea ca nu gasesti o sa-mi dai dreptate si tu singur o sa sa te duci si o sa decurgi la una dintre variantele date de mine pentru a face rost de niste bani! Oricum iti urez succes in acesta cautare!