| MorphineGirl a întrebat:

Am 15 ani si pana acum am facut doar karate, box, lupte libere fiind fata nu da prea bine sa ma bat si vreau sa fac un sport mai feminin si nu stiu ce Sunt din bacau ce sporturi se pot face aici exista sali de antrenbamente pentru tenis? sau balet? Dati-mi ideei de sporturi

11 răspunsuri:
| Dropsyyy a răspuns:

Daca iti plac aceste sporturi, practica-le incontinuarehappy Sporturi feminine... hmmthinking Voleilove struck sau aerobichappy sau de ce nu ciclismul sau ski?happy Imi place ca esti sportiva!

| octha a răspuns:

Nu sunt din bacau, dar innotul nu tiar stricatongue.cat despre tenis sau balet.hmmm..nu o sa poti sa stai pe varfuri la 15 ani, se face de mic aceste lucruri.

| kibiusa99 a răspuns:

Sunt din bacau si la liceul de arta se fac ore de balet.big grin sau se mai fac separat

| lucianredy a răspuns (pentru kibiusa99):

Intra pe id:lucianredy si te ajut eu nu o sa iti para rau

| kibiusa99 a răspuns (pentru lucianredy):

De ce?

| lucianredy a răspuns (pentru kibiusa99):

O sa vezi mai, cu sporturi ma ocup pentru fete si baieti daca vrei sa vorbim

| kibiusa99 a răspuns (pentru lucianredy):

Pai eu fac deja sporttongue

| lucianredy a răspuns:

Cele enumerate de la intrebarea tai, mai? Adica karate, box, lupte libere?

| kibiusa99 a răspuns (pentru lucianredy):

Dar nu eu am pus intrebarea...fraiericatongue

| kibiusa99 a răspuns (pentru lucianredy):

Dar nu eu am pus intrebarea fraiericatongue.

| lucianredy a răspuns:

Ok,lasa atunci