| Yrissssss a întrebat:

Cei care ati consumat ceai de soc a dat rezultate? cat timp lati baut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
http://www.one.ro/......us-7880109
Te pup!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce rezultat să dea dacă nu ai grijă la alimentație?
Ceaiul este adjuvant!
Pa, pa.

| andrei1237 a răspuns:

Am baut timp de 2 saptamani si a dat rezultate.