| blondutza_9890 a întrebat:

.cine a consumat ceai verde a slabit? daca da cate kilograme si in cat timp...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ItachiUchiha a răspuns:

In trei saptamani 17 kilograme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minciuni,nu se slabeste band ceai verde, ceaiul verde este un antioxidant. Daca doresti sa slabesti trebuie sa ai vointa si sa depui efort. Vointa de a renunta la unele alimente si efort pentru miscare (exercitii fizice )

| Iunona a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma asteptam sa stii ceva de diete sau sa iti gasesc numele si aici. Ma bantuilaughing? Nu pe bune, ai incercat ceai verde?

| TechnoCocktail a răspuns:

Am slabit 13 kg in 3 luni. nu stiu daca e de la ceai verde dar l-am folosit impreuna cu alimentatie sanatoasa si sport ( 3-4) cesti pe zi. acum am redus la 2 pentru ca nu mai vreau sa slabesc.

PS: sunt baiat laughing