| Hyacinth a întrebat:

Ceva ciuat. De 3 zile, seara cand ma intind in pat, ma apuca la 3 degete de la mana dreapta o durere. Pulseaza nu foarte puternica parca in oase o simt, dar e suficient de puternica incat sa ma faca sa adorm greu. Nu am facut efort si nu am mai simtit tipul asta de durere niciodata. Acum la alt deget de la mana stanga ma deranjeaza ceva. Nu grav.

Are cineva vreo idee? Sa merg la medic pentru atat? Ati avut vreodata dureri asa din senin care au trecut de tot cu timpul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Infecție, ințepătură, mușcătură?

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Ai greșit cabinetul. laughing

| INEEDHELPPLS a răspuns:

(NU SUNT DOCTOR)
Ti-as recomanda sa te duci la doctor si sa nu intrebi pe TPU sansele sunt mici ca un doctor sa stee pe TPU asa ca mergi la doctor si fa-ti analizele si o sa vezi si ce probleme ai si vorbeste cu un medic despre problema pe care o ai.