| Skyleer a întrebat:

Ceva exercitii pentru abdomen si solduri? M-am ingrasat destul de mult, si as vrea sa dau jos.Va multumesc si funda pentru raspunsuri :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bruneticaa a răspuns:

Abdomene, 50 seara si 50 dimineata, vor da rezultate rapide, in fiecare zi, te-am pupat :*

2 răspunsuri:
| XXy a răspuns:

Daca privim problema mai de aproape, abdomenele, in functie de forma de executie lucreaza niste muschi, in functie de intensitate poti sau nu face febra musculara si muschi sa creasca. Asta nu duce la scadere a grasimii care ii acopera. Iti recomand dieta Ketogenica si cardio(alergare). Eu momentan iau Clenbuterol si e f puternic si eficient in domeniu slabirii dar e f periculos daca nu sti sa il iei.