| RMG a întrebat:

ce exercitii pentru solduri si abdomen imi recomandati?

3 răspunsuri:
| Elenaaa23 a răspuns:

Http://healthy.kudika.ro/......perbe.html
Astea pentru solduri. Nu stiu cat de bune sunt, dar poti incerca.
Iar pentru abdomen cele mai bune sunt abdomenele. Mama mea dupa ce m-a nascut ajunsese sa faca si 500 de abdomene pe zi pentru a reusi sa dea jos kilogramele acumulate in timpul sarcinii. Si a reusit asta in 2-3 luni parca...
...31066.html
Si aici altele pentru abdomen. Sau mai e o chestie sa stai intinsa pe podea si sa ridici picioarele la cativa centimetrii deasupra podelei si sa le tii acolo cateva secunde.(cam la 10 cm, cam 5-10 secunde)
xoxo

| JustMeForever3 a răspuns:

Du-te la o sala de fitnes si acolo o sa poti face orice fel de exercitiu pentru orice parte a corpului

| Alex99_5691 a răspuns:

Hmmm. pai abdomene, tractiuni, daca poti sa faci si podu ca sa iti contracti muschiiwinking