| SilentStriker a întrebat:

Ceva solutii pentru insomnie?sad Nu vreau pastile sau altceva care sami distruga sanatatea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Tinctura de valeriana si paducel in ceai de tei! In plus ultima masa sa fie inainte de ora 19, aeriseste bine camera unde dormi!

| Speedmafia a răspuns:

Bea ceai de mac 100%ca dormi asa a patit verisorul meu a baut si asa a dormit sara probleme FUNDA?

| SilentStriker explică:

....troller happy

| skrtelmrs a răspuns:

Iti dau eu un sfat. daca esti la tara du-te munceste o zi intreaga si nu te vei trezi decat peste 9-12 ore.winking

| eliza_7878 a răspuns:

Poti inainte sa te culci sa bei o cana cu lapte sau o baie fierbinte