| ingerash_7863 a întrebat:

Vreau sa ma ingras repede cum pot face asta... vreau solutii fara pastile:*:*

MERCII:****

Răspuns Câştigător
| maddiemadalina a răspuns:

Daca vrei sa te ingrasi poti sa mananci mult tot felul de prostii ca de exemplu:cipsuri, ciocolata, multa paine...chesti sa zicem cum le zice parinitii nostri"prostii"

2 răspunsuri:
| Artemesia a răspuns:

Nu inteleg de ce ai vrea sa te ingrasi. Majoritatea vor sa slabeasca.
Insa fiecare e intr-un fel, iar tu poate esti foarte slaba de vrei sa te ingrasi repede.

| ir3al a răspuns:

Da, poti manca ''prostii'' cum zic ceilalti DAR, risti sa faci celulita si nu mai scapi de ea