| AvalohAlyn a întrebat:

Chiar poti sa arzi calorii cu aceste aparate? Asa zicea la TV, avea un aparat de contorizat caloriile in mana micut si arata 220 kalorii arse la 15 min facute.

https://www.emag.ro/......DT4VRFBBM/

https://www.emag.ro/......D54GBNBBM/

Ziceau producatorii ca aceste aparate pot fi inlocuitoarele sportului intr-o oarecare masura.Si am vazut recenziile la primul aparat, toate 152 sunt numai de bine:))

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Catalin77945 a răspuns:

Nu pune botul la d-astea,adica e teleshoping pana la urma ei cauta sa te faca sa-l cumperi, nu slabesti stand degeaba, ori faci deficit caloric ori sport ori ceva, sa stai pe un aparat care vibreaza si tu sa nu faci mare lucru sunt sigur ca nu o sa te ajute sa slabesti, asa ca daca vrei sa slabesti e mai bine sa o faci sigur si sanatos facand o activitate.