| AvalohAlyn a întrebat:

Cine mai face antrenament la aparate de genul? Chiar poți să arzi calorii cu un aparat de genul?
Mi-am luat și ei unul asemănător cu asta dar mai ieftin dar face același lucru.

https://www.emag.ro/......D54GBNBBM/

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Chiar pune cineva botul la aparatul asta? L-am vazut la teleshoping intr-o zi cand eram la sala si radeau toti. Mai bine iti iei o banda de alergat sau o bicicleta statica de fitness, stepper sau chiar iti faci abonament la sala luni bune etc de banii aia sau te duci la alergat in parc ca sigur o sa ai rezultate de 10 ori mai bune.

| Anonim2000288282 a răspuns:

Ti-ai mai gasit o iubita sau tot singur esti?
Ps:ma fascinat povestea ta fin 2019