| Alin1996Ali a întrebat:

Cine a luat Roaccutane (pentru acnee desigur)? Urmeaza sa iau..si vreau sa stiu cum v-a mers si voua cu tratamentul..cat costa etc. Dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu NU am folosit acest produs.

Rezultatele tratamentului ( şi timpul în care acestea se văd ) diferă de la persoană şi DEPIND de modul în care "reacţionează" organismul tău ( precum şi de schema de administrare, ori gravitatea afecţiunii )...

Vezi alte detalii în Prospectul de la linkul :
http://www.anm.ro/_/_PRO/PRO_7449_20.12.06.pdf?anmPage=1353&ID=27043

Preţul este în jur de 50-55 lei - vezi linkul :
http://www.efarma.ro/products.php?id=1629

http://www.farmaciadeacasa.ro/......a-srl.html

SPER că ţi-au fost prescrise de medicul dermatolog!

Toate cele bune.

| Alin1996Ali explică (pentru bursuc001):

Mersi frumos. Da.

| bursuc001 a răspuns (pentru Alin1996Ali):

Cu plăcere!

O seară frumoasă.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iti spun sigur, pe mine urmatorul produs pe care ti-l voi prezenta, EFECTIV M-A SCAPAT DE ACNEE!
Uita de Roaccutane!
Te duci frumos in farmaciile naturiste si ceri la doamna farmacista sa iti dea "Crema antiacneica" pe baza de argila activa si propolis.
Este 100% natural, procesat la rece si fara parabeni!
Aplici direct pe punctul de acnee si lasi sa actioneze intre 1-7 ore.
Indepartezi cu apa calduta.
Mai multe amanunte vei gasi in prospect.
Ti-o recomand din suflet!
Te pup!