| JusTPauL a întrebat:

Cine a mai folosit crema veregen pentru condiloame?
As vrea sa știu după cât timp se vad rezultatele.
Eu aproape am terminat un tub și nu vad ceva îmbunătățiri.
Doar usturime și mâncărime.
Cine ma poate ajuta cu mai multe informații?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| alina2k18 a răspuns:

Buna, pai du-te la medic, sa mai incerci o crema.
Daca iti permiti poti apela la laser sau electrocauterizare si asa scapi de ele.
Daca o sa ai o partenera sexuala ar fi bine sa o anunti, se transmit extrem de usor[ chiar daca ea nu are nici un simptom].