| ~ вα∂ вσу ~ a întrebat:

Cine a tinut acea dieta cu cerealele de la fitness ( 14 zile )... A avut vreun rezultat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| micurutza2005 a răspuns:

Ei, dar voi a-ti vazut acolo ca e dieta pentru.fiecare zi si de mancare langa exercitii pe langa cerealele cu lapte at fi bine dieta aia de tinut cu exercitiile personalizate pentru fiecare dupa ce raspundeti la intrebarile despre voi si dupa ce va logati va da dieta personalizata pentru. cele 14 zile eu zic ca e buna daca o faci exact asa si nu te abati de la ele 14 zile.

| dichi a răspuns:

Eu am incercat aceasta reteta cand am vazut articolul in revista ioana. Pot sa spun ca am slabit circa 3 kg dar care din pacate le-am pus la loc dupa. Cel mai bine e sa alegi o dieta care ti se potriveste tie. Incearca una de pe siteul www.cura-de-slabire.net

| andreeadeeathebest a răspuns:

Mdah eu... nu prea... dar incearca iaurt cu ele asa o sa ai un rezultat exepmlar