| pintilie21 a întrebat:

Cine a tinut dieta dukan dupa ce termini etapele trebuie neaparat ca in fiecare joi sa mananci proteine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AndreeaStixuleț a răspuns:

Dieta dukan ţine pe viaţă, etapa a 4-a. Dacă vrei să nu pui tot ce ai dat jos ar trebui să mănânci proteine. Dacă ai putut în prima etapă, o zi pe săptămână nu cred ca o să-ţi fie prea greuhappy