| gazaru a întrebat:

Cine imi poate recomanda si mie un meniu zilnic bun pentru crestere in masa musculara pentru un ectomorf(slab ca masa musculara)-eu-...ce e bine de mancat inainte si dupa antrenament... dimineata si seara.
Un site sau o parere.
FUNDAAAAAA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Aliii28 a răspuns:

Eu sunt sportiv de mic, și mi.am făcut singur acest lucru, bea lapte., bea suc natural făcut de tine sau altcineva natural. Apoi mănâncă carne., cea mai buna e de pui, și exerciți, vreo 10 flotări pe zi sau cate vrei intr-o luna îți va creste foarte mult masa musculara..., bafta!
Sper că te.am ajutat!