| sebastian10 a întrebat:

As dori sa iau proteine pentru crestere in masa musculara am 19 ani 1.80m si 66 kg si sunt ectomorf.
Daca mi-ati putea recomanda anumite proteine pentru masa musculara(buget 100 lei/luna) si un anumit regim alimentar.

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

Cu 100 de lei? Nu ai ce supliment sa iei(de calitate)!
Alimentatia trebuie sa fie bogata in proteine si carbohidrati si trebuie sa ai minim 5 mese pe zi.

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Cu 100 de lei iei cateva kg de piept de pui, ca in banii aia nu gasesti suplimente de calitate.

Un kg de piept de pui are cam 200 de grame de proteine.