| AnonimulAbsolut a întrebat:

Cine imi poate zice sau imi poate face o dieta care chiar poate functiona pentru scaderea grasimi din corp si inlocuirea sa cu masa musculara si cu vene cat mai proeminente

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Tu te referi la corpul de culturist.Acei baieti ajung asa in cativa ani si iau multe suplimente, prafuri si mananca fara carbohidrati si fara zahar.Am lucrat intr-o sala de fitness si stiu asta.Asa ca apucate de sala si dupa un an sa incepi sa iei suplimente.Succes!