| davidblueeyes a întrebat:

As dori sa va intreb cateva lucruri in legatura cu utilizarea unui steroid. Poate am facut o prostie dar nu mai este cale de intoarcere. Avand probleme destul de grave la umeri cauzate de suprasolicitarea organismului am inceput sa iau deca-durabolin stiind ca acesta are efecte pozitive in vindecarea osteoporozei.Am luat deja 2 fiole, cate 1 saptamana si am comandat 7 fiole, deci mai am 5.Am citit/auzit ca acesta nu se singur ci se combina cu testosteron pentru a evita vreun efect advers neplacut.Eu nu vreau sa fac progrese uluitoare cu acest steroid, il utilizez doar ca si tratament. Vreau sa intreb daca pot aparea dereglari serioase in viitor daca il iau singur cate 1 fiola pe saptamana timp de 7 saptamani? Este necesara luarea si altor steroizi pentru recuperare dupa "ciclu" pentru a evita aceasta dereglare?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

"ai sti" se scrie cu 2 de i la persoana a 2-a singular.

Uite cine imi zice ca daca as avea un pic de creier laughing

Baga steroizi pana crapi, deja esti semi-impotent, in curand o sa fii de tot big grin

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu ti-a facut un doctor ciclu, ai luat tu asa de capul tau?

| davidblueeyes explică:

Daca ai avea un pic de creier ai sti ca nivelul de inteligenta nu consta in luarea unei decizii mai mult sau mai putin proaste, te bagi aici in seama ca musca-n cct si ma intrebi ca un mare intelept daca am vb cu un doctor sau nu, am cerut un raspuns/sfat de la cineva care se pricepe iar tu sari repede corhazule.

| Cosmin86 a răspuns (pentru davidblueeyes):

"ai sti" se scrie cu 2 de i la persoana a 2-a singular.

Uite cine imi zice ca daca as avea un pic de creier laughing

Baga steroizi pana crapi, deja esti semi-impotent, in curand o sa fii de tot big grin