| klaudiu2009 a întrebat:

Cine imi zice pastile de crestere. Eu am 1, 78 m si vreau sa fiu mai inalt. Ajutati-ma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca sa cresti natural. Fara pastile.Esti oricum destul de inalt.Eu am 1, 90 si ma simt foarte bine.Caracterul conteaza nu inaltimea.

| Xonia a răspuns:

Poi pastile de crestere nu cred ca sunt
Depinde de varsta
Poti face un sport ceva(footbal)

| procust a răspuns:

Cati ani ai? poate esti inca in crestere, daca ai peste 18 atunci cred ca ar trebui sa te duci la un endocrinolog sa te consulte sa ti dea un tratament adecvat, poate ai deficit de factor de crestere (GH)!

Răspuns utilizator avertizat
| klaudiu2009 explică:

21 de ani am

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Joaca basket sau fotbal sa vezi ca te inalti

| asd a răspuns:

Nu cred ca exista pastile de crestere))eu am 1. 92 si am, doar 16 ani
Eu cred ca esti bine la 1. 78 depinde si cate kg aitongue

| stefan31 a răspuns:

Mai bine nu mai lua pastile de crestere pentru ca ele te cresc, dar o sa ai probleme la partea barbateasca pe viitor.

| Theola a răspuns:

Nu exista asa cevarolling on the floor