| utilizator.tpu_7269 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine sa slabesc. Vreau ceva rapid si eficient.Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu exista ceva rapid si eficient.Asa ceva este periculos.Este important sa precizezi varsta, sexul, inaltimea si greutatea.Pentru inceput inlocuieste dulciurile cu fructe, redu grasimile si painea.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pisy, incaleca urgent o bici! Success garantat! vezi la rasp mele pentru detalii!

| remus a răspuns:

Sex, apa, paie si bataie, intr-o luna nu te mai recunoaste nimeni, happy

| just4fun_8801 a răspuns:

Daca vrei ceva rapid si eficient asta se face contracost si pentru asta cauta un antrenor personal. Daca nu cauta pe net sau pe TPU subiecte asemanatoare ca numai eu cred ca am raspun la cateva zeci

| alexdop21 a răspuns:

Pisy fa exercitii multe si nu mai manca fast-food