| nicolina_8355 a întrebat:

am 11 ani si vreau sa slabesc rapid intr-o saptamana, pentru ca nu pot sa stau mai mult ca-s fata si nu-mi sta bine.Ma ajuta si pe mine cineva? Va rrrrroooooooogggg!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| justme_2191 a răspuns:

Uite daca vrei sa slabesti intr-o saptama sti ce din partea mea nfometazate dar nu cred ca vrei sa devii dubla dupa pentru ca, cu 2 mere u vei avea energie nici sa faci sport si vei ajunge la spital si dupa aia hopa la doi metri si nu meriti esti o fata special asa ca mai bine puneti in cap un plan de cateva luni 2 -3 in care vei manca doar legume si fructe putine fructe si carne alba doar si vointa frate atat doar vointa iti mai trebuie si eu vreau sa slabesc acum sa stii dar nu ma infometez pentru ca unu devin anorexica doi nu mai pot invata la scoala trei is deprimata patru de ce sa imi bat joc de viata mea pur si siplu voi trai mai sanatos si atat