| tomita2011tomi a întrebat:

Cine poate da un sfat in legatura cu alergia florala, de doua saptamani am nasul infundat nu pot sa respir apoi curge non stop si noaptea. Eu ma gandesc sa fie o alergie dar nu stiu ce tratament sa iau. Multumesc celor care ma ajuta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti lua tratament dupa ureche pentru ceva atat de serios. pari a avea o rinita alergica serioasa, trebuie neaparat sa te vada un medic alergolog.

1 răspuns:
| Fantoma_1807 a răspuns:

E posibil să fie o rinită alergică, dar e mai sigur să mergi la O.R.L