| AvalohAlyn a întrebat:

Cine s-a vindecat după ce a respectat sfaturile din cartile Me. dium Medical(a lui Antho.ny William)? Sau macar s-a simțit cineva mai bine? In America și le YouTube e plin de recenzii pozitive.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MireP a răspuns:

Teapa.

Daca vrei sa devii un tepar la fel de bun ca el ii poti citi cartile, altfel cred ca exista alte lucruri mai bune de facut in acel timp, viata e prea scurta sa ti-o irosesti pe asa ceva.