| AvalohAlyn a întrebat:

Credeți că e adevărat ceea ce zice Anth.ony William in cartile sale Me. dium Medical? Eu cred că da,mi se par extraordinare mai ales că sunt pline de speranță dar și de informații originale și surprinzătoare care nu s-au mai auzit până acum acestea provenind de la Dumnezeu sau de la Spirit și fiind avansate și inca nedescoperite de știință dar care din ce am văzut din marturii,recenzii,mesaje pe Facebook sau rezultate, mă refer la tratamentele și ceea ce recomanda el.Recomand aceasta serie Me. diumNeducak pentru că sunt cărți pur originale si afli informații uluitoare ce sigur nu le-ai mai auzit și pe care știința nu le știe încă, e o medicina avansata și totodată naturistă venita de la Inteligenta Superioara.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Mopmop a răspuns:

Nu