| KindKid17 a întrebat:

Cine si-a facut tratament de albire a dintilor la dentist? A iesit bine? Am vazut ca e 70 ron.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Marcelian43 a răspuns:

Tratamentul costa 2000 de lei, 70 de lei/dinte si iese foarte bine.
dar intervine o problema, dintii pot avea o culoare galbena chiar daca sunt ingrijiti foarte bine

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Per dinte poatehee hee)

| KindKid17 explică (pentru alina2k18):

Aoleu laughing)) Poate ai dreptate, dar sper sa nu

| mgtow a răspuns:

Prea ieftin, furt pentru cine e prost