| TicTacUser a întrebat:

Stiti vreun tratament facut in casa de albire a dintilor? nu foarte >sofisticat.happy:. as vdori sa stiu pls

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sa te speli pe dinti cu bicarbonat 1-2 ori pe saptamana. thumbs up

| fluturas a răspuns:

Spala-te cu bicarbonat de sodiu happy am auzit si de sare confused dar nu stiu sigur daca merge big grin

| Nicolelenaa a răspuns:

Pasta de dinti sensodyne whitening
cea mai buna
am folosit si eu

| ramona0506 a răspuns:

Mergi la medic, si probabil, din cate am citit, este un gel de albire a dintilor, pe care ti-l va recomanda...

| anason a răspuns:

Bicarbonat.Uzi periuta de dinti, pui pe ea bicarbonat si perii dintii, dupa care te clatesti bine.