| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie apare de genul GymForm Duo 2 in 1 dar eficente las ruga sa-mi zica daca se poate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Si daca ar fi cineva sa-ti recomande, acele aparate nu-si fac "treaba", ori se strica foarte repede, ori nu dau rezultate, nu exista sa ai abdomen si sa stai sa nu faci nimic si sa mananci ceea ce-ti doresti, nu exista asa ceva, asta ti-o spun din propria experienta am incercat si eu cu gymform duo, nu da rezultate, si se strica si repede, daca vrei sa arati bine, te duci muncesti la sala, mananci adecvat, si bineinteles te odihnesti cumsecare, aceasta este reteta succesului.

| ionut199701 a răspuns (pentru daassh):

Pai eu as face si 50 minute cu bicicleta pe zi adica cam 25 km

| daassh a răspuns (pentru ionut199701):

Pe langa cardio, trebuie si o alimentatie bine structurata, si mese bine stabilite, nu mananci cand iti aduci aminte, iar alimentatia cand slabesti sinu numai trebuie sa constea in cea mai mare parte proteina carne, lapte, oua, branza(si derivatele ei), soia.Succes!