| alionadoareu a întrebat:

Cine stie cat costa o coronita dentara din ceramica + pivot, in Bucuresti sau prin apropiere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Depinde de marime si de lucrarile adiacente. Tinand seama ca numai o extractie costa 100 de lei noi, fara o suma de 250-300 de euro, nu ai cum sa o rezolvi.

| alionadoareu explică (pentru neutrino):

Vreau sa raspunda cine stie, nu sa se dea cu presupusul. oricum, mersi.

| neutrino a răspuns (pentru alionadoareu):

Nu-mi dau cu presupusul, pe mine, numai o coronita ( trei dinti consecutivi), m-au costat, acum un an, 9 milioane de lei vechi, plus 3 mil lucrarile pregatitoare, lucrare facuta intr-o locatie de cartier, in Bucuresti.

| alionadoareu explică (pentru neutrino):

Si se tine, n-a cazut? unde ti-ai facut?