| crina_2867 a întrebat:

Cine stie daca e buna crema de la AVON anti-vergeturi. Daca stiti o crema mai buna imi puteti spune de unde sa o iau si cat costa va rog big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Pentru mine nu a functionat, eu folosesc acum de la emiplant de care sunt si mai multumita, o poti lua de la farmacie si am vazut si in sellgross la 12 lei

| crina_2867 explică (pentru thalyslly):

Cam in cat timp apar rezultate?

| thalyslly a răspuns (pentru crina_2867):

2 sapt daca te dai de 2 ori pe zi
vergeturile nu dispar de tot numai cu laser, dar se atenueaza