| SATIR a întrebat:

Cine stie daca la antiperspirantul ODABAN
mai trebuie sa imi dau si dimineata? thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Mai mult ca sigur, dimineata, dupa ce te speli!

| SATIR explică (pentru pietrean):

Pai pe prospect scrie doar seara, dupa ce ma spal, si inainte de culcare. si doar atat. zice pe timpul zilei sa nu imi dau.
dar ce nu inteleg, eu este faptul ca. acolo zice ca dimineata sa ma spal, ijn zona afectata. iar apoi? nu mai zice daca imi mai dau cu ceva, sau nu... deci? cum trebuie.