| VampireCrisz a întrebat:

voi ati incercat antiperspirantul spray ODABAN? este bun sau este doar reclama de el?

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Asta e mai mult pentru transpiratia excesiva.Il cumperi si te convingi daca e bun, sau nu.
Nu, n-am folosit, folosesc dove.

| Buburuzăăăă a răspuns:

Heii, eu iti recomand deodorantul B.U eu am unul este gri si are capacul roz si pe el un trandafir este super bun tine mult si are un miros minunat, nu transpiri. Odaban are o prietena de a mea si sincer mie nu-mi place deloc sad sper ca ti-am fost de ajutor.

| gViNt a răspuns:

Este foarte bun, vei vedea rezultate de la prima utilizare. Eu transpiram din cauza sistemului nervos, de la stres, emotii, frica etc. Anti-perspirantele si deodorantele obisnuite acopereau doar mirosul, trebuia sa port camasi cu carouri peste tricou sau sa iau tricouri albe si negre. L-am folosit 3 zile si problema s-a rezolvat, elimin transpiratia prin alte zone cum ar fi picioarele, zone care nu te deranjeaza. Trebuie folosit asa cum scrie pe prospect, fiind foarte puternic, 1-2 pufuri timp de 3 seri la inceput, dupa ce te-ai spalat si te-ai uscat bine, apoi urmand sa il folosesti de 2 ori pe saptamana. L-am comandat de pe odaban.ro care m-a redirectionat pe un shop online si a venit in 2 zile.