| RAY a întrebat:

Cine stie un medic cardiolog din Timisoara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Doctorita Rodica Avram sau doctorul Mihai Balint. Sunt extraordinari! La judetean ii gasesti pe amandoi, daca intrebi in policlinica sigur afli cum sa dai de ei. Sanatate!

Si sunt cardiologi, sper sincer sa nu fie si cardiaci! laughing

| RAY explică (pentru Oana92):

Multumesc de informatie, o sa imi iau trimitere, dar aparate de ecocardiac / test de efort sunt?

| Oana92 a răspuns (pentru RAY):

Ecocardiac fac 100%, ca a facut mama. Banuiesc ca fac si test de efort. E totusi spital judeten...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit de un Doctor Profesor pe nume Socoteanu de la Institutul de cardiologie. Nu stiu daca o mai fi pe acolo.

| anasimina a răspuns:

Dr Adrian Volcescu este foarte bun, iti recomand sa te duci la el la o consultatie. Lucreaza si la spitalul Padurea Verde dar si la clinica privata, gasesti detalii aici https://cardiosuport.ro/medic-cardiolog-timisoara-adrian-volcescu/