| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Ciudat!? Cand am inceput eu sa beau dintr-o sticla de vin nu mi se plimba limba in gura si picioarele ma ascultau... cu timpul normal ca am inceput sa tin din ce in ce mai mult, dar acum e ciudat ca dupa un pahar ma simt ametit laughing)) si mai ciudat ca asta trece imediat, dupa mananc ceva si beau doua sticle de vin si ma tin bine, doar putin vesel, adic tin, dar nu inteleg de ce la inceput ma ia in forta laughing)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Astaeparereamea a răspuns:

Nu are cine iti intampina alcoolul in stomac, fa-i un culcus considerabil si-ai sa vezi ce aglumerat o sa fie bulevardul gatului