| AnneM123 a întrebat:

Colesterolul scazut e o problema? Daca am 145 si ar trebui intre 150 si 200...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Mosotti a răspuns:

E bine dar e bine sa ceri sa ti se face si LDL si HDL colesterol, ca ala HDL nu trebuie sa fie mai mic de o anumita valoare, ala trebuie sa fie mai mare, adica o fi LDL adica ala rau jos si e bine, dar sa nu fie si HDL tot prea jos.

In general cand e colesterolul total mic e bine, dar sa faci si astea sa vedem.

| Anisoaraaa0 a răspuns:

Nu,nu este o problema