| anonim_4396 a întrebat:

Colonul iritabil se observa la ecografie? Sau bacterii prezente in stomac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu, nici una, nici alta.

| bogdan2091 a răspuns:

Si eu am fost la ecografie deoarece ma doare in partea dreapta (sub coaste) si jos (apendicele cred) si am facut ecograf si mi s-a zis ca am un inceput de nisip la rinichi, ar trebui sa se vada, mie mi-a vazut toate organele si mi-a zis doctorul ca stomacul si restul organelor sunt in regula, dar nu stiu ce-a vazut el acolo laughing