| Clarissaaz a întrebat:

(concurs) 9.Cate degete are un om sanatos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andrei233332 a răspuns:

10 răspunsuri:
| bobby90 a răspuns:

| Alinuu24 a răspuns:

20 laughing. 10 la picioare, 10 la maini happy.

| Ramo137 a răspuns:

20, 10 la picioare si 10 la maini laughing

| AlexCrb a răspuns:

Doua zeci laughing

| roby96 a răspuns:

| TeKs2911 a răspuns:

20, 10 la picioare si 10 la mainibig grinbig grin

| r0xanyka0 a răspuns:

| MihaelaMykydutza a răspuns:

48 8 din creier 20 de la maini zece la picioare si 10 pe coloana

| HopeYup a răspuns:

Un om sanatos are 10 degete la maini si 10 la picioare. Cea mai usoara intrebare. Respunsul este 20.

| cristianbalaie a răspuns: