| Alina_7937 a întrebat:

Credeti ca e gresit sau e ceva rau pentru sanatatea mea daca fac sport in fiecare zi cate o ora (vreo 150 de abdomene, exercitii pentru coapse, fese, solduri, chestii din astea)? Nu sunt grasa, pur si simplu vreau sa-mi modelez corpul si sa fac si niste miscare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ce sa fie gresit? E chiar f bine. Eu cea mai buna perioada ca sanatate am avut-o cind mergeam cite o ora si jumatate de trei ori pe saptamana la sala. E chiar indicat sa faci miscare. Asa ca, da-i inainte!

| Naomitza a răspuns:

Nu nu e gresit mai bine zis e mai sanatos...big grin si eu fac dar nu in fecare zi cam 5 ore e saptamana poti sa continui linstita ca nu e nici un pericol daca facitonguewinking

| deea4u a răspuns:

Esti buna fato:X
mi-as dori si eu sa fac dar nu pot, e foarte bine pentru sanatatea ta!
succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da